:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: tek kelimeyle bomba soru cevaplar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tek kelimeyle bomba...

orta iki ingilizce s?nav?. soru:what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem.

soru: selcuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selcuk

soru:ak?l ile ilgili bir hadis-i ?erif yaz?n?z. cevap:ak?ll? ol, can?m? ye...

soru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdir. mustafa pasanin en yakin arkadasidir. londros, mondros ve sivas kongrelerine katilmistir.

soru:dag basini ...... almis,gumus dere durmaz akar" yukar?daki cumledeki nokta ile gosterilen yere ne yazilmalidir? cevap:babam

konu: ayd?nlanma ?a?? soru: ?topya'n?n yazar? kimdir? beklenen cevap: thomas more cevap: fatih sultan mehmet bir di?er cevap: mona lisa

soru: maki nedir? cevap: akdenizde ya?an k?sa boylu c?cler

muhasebe s?nav?: soru: kasa say?m?nda 100bin tl eksik ??km??t?r. bunu b?y?k defterde*muhasebele? tiriniz. cevap: tekrar say?n, eksik ??kmamas? laz?m.

soru:ebu suud, yazd??? b?t?n eserleri ............ .... adl? kitab?nda toplam??t?r." cevap: the best of ebu suud. al?nan not: 90.

soru : hz. x 'in t?p bilimi hakk?nda ??kard??? kitab?n ad?n? nedir? cevap : tubitak-ul-t? bb?l-mecit. ..

ilkokul 3. s?n?f, s?n?fa m?fetti? gelmi?tir. soru: isa kimdir? cevap: ge?en sene bizim s?n?ftayd?, art?k gelmiyo.

bir t?rk dili s?nav?ndan soru ve yan?t: soru: yazara g?re toplum i?indeki davrani?larimiz nasil olmalidir? nelere dikkat edilmesini ?neriyor. cevap: yazar diyor ki nerde nasil davranaca?imizi bilmeliyiz. oturmasini kalkmasini bilmeliyiz. y?rt?k dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz.

soru:?lkemizde ilk n?fus say?m? hangi y?lda yap?lm??t?r? cevap:1927 y?l?nda ikinci mahmut zaman?nda yap?lm??t?r. (oha)

soru: calculus'u kim bulmustur? cevap: adams calculus

soru: ismet inonu'nun bat? cephesine bak?s? nas?l idi, ac?klay?n?z cevap:200 metreden durbunle..

scarface Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
muhasebe s?nav?: soru: kasa say?m?nda 100bin tl eksik ??km??t?r. bunu b?y?k defterde*muhasebele? tiriniz. cevap: tekrar say?n, eksik ??kmamas? laz?m.

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
bir türk dili sınavından soru ve yanıt: soru: yazara göre toplum içindeki davranişlarimiz nasil olmalidir? nelere dikkat edilmesini öneriyor. cevap: yazar diyor ki nerde nasil davranacağimizi bilmeliyiz. oturmasini kalkmasini bilmeliyiz. yırtık dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz. euheue aslında çok doğru tşkkrlr...Big GrinBig Grin
Hehehe Koptum Yaw Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
muhasebe sınavı: soru: kasa sayımında 100bin tl eksik çıkmıştır. bunu büyük defterde*muhasebeleş tiriniz. cevap: tekrar sayın, eksik çıkmaması lazım. SÜPERRRR
Yafff koptum ya harikaydı...Big Grin
eline sağlık..
Süper yaBig Grin
saolun arkadaşlar