:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: arkada?lardan bi yard?m ricas?..(?zellikle bayan arkada?lardan)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
selam arkada?lar.. ben okulda birinden ho?lan?yorum. yan?na gittim ve tan??mak istedi?imi s?yledim. tan??t?k ama o "daha ileri gitmez" dedi. sadece tan??ma olaca??n? s?yledi. ben de zaten benim istedi?im de bu dedim. ama ?ok ho?lan?yorum ondan. ne yapay?m?
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selam arkada?lar.. ben okulda birinden ho?lan?yorum. yan?na gittim ve tan??mak istedi?imi s?yledim. tan??t?k ama o "daha ileri gitmez" dedi. sadece tan??ma olaca??n? s?yledi. ben de zaten benim istedi?im de bu dedim. ama ?ok ho?lan?yorum ondan. ne yapay?m?

g?zlerine bak...umut ????? var m?? ilk bak??ta neler hissettin sana nas?l bakm??t?...e?er ki bak??lar?nda s?cakl?k varsa ve nazl? bi havas? varsa devam et...a??ksan a?k?n?n arkas?nda dur bence....
aşığım demiyorum ama çok hoşlanıyorum. gözlerine tam olarak bakamadım ki..Smile bakamıyorum gözlerine iyice. gözleri çok güzel ama ya.. Big Grin
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a????m demiyorum ama ?ok ho?lan?yorum. g?zlerine tam olarak bakamad?m ki..Smile bakam?yorum g?zlerine iyice. g?zleri ?ok g?zel ama ya.. Big Grin

Confusedmiley9: hay?rl?s? arkada??m sen k???ks?n benden zamanla anlayacaks?n beni......ahhh!!! a??k olursan ?ayet a?k?na sahip ??k olur mu? bayan olarak ?ekiyorum erkeklerin a?ka sahip ??kmamas?ndan........Confusedmiley13:kusura bakma yaa yaram var kan?yor i?te......
tamam. aşık olursam zaten sahip çıkarım yoksa delikanlılığa sığmaz değil mi?..
bu arada çok da küçük değilim ya .. Smile
Arkada$ım YoRum YapMak isTerDim ama $imdi Kafam qüseL øndan yaZmadim sen neReLisin baqim DenizLi'li DeqiLsen cevap yaZma $imdi BeniM a$qImın qözLeriDe Coq qüSeL'De KısKandIm i$te Smile
aşık olmak güzel şey olsagerek.. Wink
arkadasm eger böyle bişey dediyse şu an hiçbişey yapma..yane arkadaslık dısında_ona ark oldugunu hissettir..eger bişey olcaksa zamanla kendiliğinden gelir ama zorlarsan olan arkadaslığınızda biter..
umarım senin içindee onun içinde güzel şeyler olurr Smile
asık olmak guzel ama askı guzel kılan karsındakınıde senı hakettıgın kadar sewmesı
çok haklısın sıla ayrıca tuuceye de sonsuz teşekkürler __ Wink
Sayfalar: 1 2