:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BİTER
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bazı ilişkiler hiç haketmediği bir şekide biter.
Gerçekten mutlu olmayı hak edenler hep en önce kaybeder..
Mesela sabahın köründe uyanıp elini yüzünü yıkamadan uykulu gözlerle ona ‘günaydın’ demek için telefonu eline alırsın. O sen uyurken senden önce mesaj atmıştır. “ B İ T T İ “

Ya da günlerce görüşmek için uğraşırsın, muhakkak önemli bir işi vardır. Tamam dersin beklersin. Sonra ararsın, hem de defalarca… açmaz.
Bir şeylerin ters gittiğini hissedersin, çünkü için acımaya başlar. Bu sefer yazarsın ama cevap alamazsın..

Sonre bir mesaj gelir, uzunca..
Çünkü yüzyüze konuşmak zor gelir haksız insana. Sen… diye başla. Kışkançlığından, boğmandan, sıkmandan açılır konu ve devam eder.. Sen bile tanıyamazsın onun anlattığı seni..
Sonra ‘ sen iyi birisin , ama ….. ‘ diye başlayan cümleler gelir.
Suçlanırsın !
Hem de sevdiğin için, merak ettiğin için, sahiplendiğin için..

Biter işte…
Söylenecek onca şey, anlatacak onca duygu takılıp kalır kursağında. İhtiyacın vardır o an konuşmaya ama kendini öldürsen umursamaz… Ama biliyor musun hepsi zamanla geçiyor, son buluyor o günler.

Ve sonra Diyorsun ki ;

“ Allah’ım ben bu insan için mi kendimi mahvettim “

EZGİN KILIÇ

Hiç bir kötü temmnnide bulunmadım onun için, asla bulunmam da..
Kin beslemiyorum, nefret etmiyorum.. Bazen aklıma geliyor bana yaşattıkları, hissettirdikleri..
Eskisi gibi öfkenlenmiyorum, üzülmüyorum. Geçmişte bazı şeyleri nasıl ki mecburiyetten  oluruna bıraktıysam, şimdi de herşeyi olacağına bırakıyorum.

Hayat sonu belli olmayan bir tarlaysa, birgün herkes ektiğini biçecek
Ben buna inanıyorum.

Ezgin KILIÇ