:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bug?n g?zlerin kadar ???yorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu g?n bir ba?ka h?z?n y?kl? g?zlerimde, bir ba?ka bak?yorum d?nyaya, bir umut desen yok, g?zlerinin sanki ????? s?nm??, ?s?tm?yor eskisi gibi y?re?imi, sorun ben miyim yoksa, yoksa s?k?ld?n m? a?k?mdan, sendemi vazge?eceksin daha ba?lamadan…

Kilitli kap?lar arkas?ndan ??kard?m bende g?zel kalan ne varsa; senin i?in, ya?mur olup ya?mak istedim p?ht?la?m?? hayallere, ezberimde t?kenmi? sevdalar?n unutulmu? an?lar?yla… Bir sana y?kledim yeniden kirli y?reklerin el s?remedi?i temiz a?k?m?, ad?n kadar, y?re?in kadar temiz olan a?k?m?…

Bu i?lenme bana m?, bu keder, bu h?z?n, bilmiyor musun tek heceden de olsa kurdu?un c?mlelere yoksun oldu?umu, ?i?e?in suya ?zlemi kadar yaln?z?m bug?n, g?zlerimin g?zlerine zaaf? kadar yaln?z?m. Bilmiyorum bu sensiz d?nyan?n bir sonu var m?, bu nefes gibi soludu?um hicran ak?amlar?n?n bir sabah? var m? senli. Bir g?n kap? ?al?nacak m?, ?al?nsa da a??nca sen ??kacak m?s?n kar??ma, titrek bir sesle “ben geldim.” diyecek misin? Ho? geldin diyebilecek miyim bir g?n…

Belki de olabilme ihtimaline s???nd???m bir a?k?n sabah?na hasretim, belki de teti?ini ?ekemedi?im bir sevdan?n arpac???nday?m bug?n, oysa kalbim ?oktan vuruldu, kan kaybeden y?re?imin yas?nday?m.

Ne olur bir kerecik g?l?mse, g?zlerin bir kerecik ?s?ts?n y?re?imi, savur sa?lar?n? kalbimin samyelinde, Bu g?n en az h?zn?n kadar yan?yorum, Bu g?n en az g?zlerin kadar ???yorum…

al?nt?
bugun en az gozlerin kadar usuyorummm..(aynen)

Firari Fırtına

Aynen bende katılıyorum ....

Sevg ...
shoq güsel ellrine sağlk Wink
SaĞol Canim

Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için, yağmur olup yağmak istedim pıhtılaşmış hayallere, ezberimde tükenmiş sevdaların unutulmuş anılarıyla… Bir sana yükledim yeniden kirli yüreklerin el süremediği temiz aşkımı, adın kadar, yüreğin kadar temiz olan aşkımı…
Bu gün en az gözlerin kadar üşüyorum…

eLine sağLık cnm çok güseL bi yasıı..
sağol cnm yazarının eline sağlıkBig Grin

Firari Fırtına

Kardelen bir harikasın gerçekden ...
sağol cnm.....
ÇOKK GÜZEL ELLERİNE SAĞLIIIIIIKKKKKKK...
Sayfalar: 1 2