:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alex: "Teklifler ald?m"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]2513_B_Alex032.jpg[/b]

Fenerbah?e'nin Brezilyal? y?ld?z futboclusu Alex de Souza, Brezilya'n?n UOL Esporte gazetesinde d?n yay?mlanan ?zel demecinde ''Brezilyal? kul?plerden teklifler ald?m ama ?imdi d?nme zaman? de?il'' dedi.

UOl Esporte gazetesindeki demecinde Alex, beklenti yaratmamak i?in transfer teklifi ald??? kul?plerin ad?n? vermeyece?ini s?yledi. 29 ya??ndaki Brezilyal? futbolcu, ''Benim gelece?im Avrupa'da de?il Brezilya'da ama gelecek derken 6 ay sonras?n? kastedmiyorum. Benim fikrim, Coritiba'da (futbola ilk ba?lad??? kul?p) kariyerimi bitirmek. Ama bundan ?nce ba?ka bir Brezilya kul?b?nde oynarsam bu benim i?in bir memnuniyet olur'' ifadelerini kulland?.
Coritiba i?in ''kalbimin tak?m?'' diyen Alex, Brezilya futbolunda kazan?lacak her?eyi burada kazand???n? ve bu y?zden b?y?k bir his duydu?unu ifade etti.
Bu arada Fenerbah?e'nin teknik direkt?r? Zico ile ilgili bir soruya ise Alex, ''Zico benim ?ocukluk idol?m. Her zaman ?rnek ald???m ve her g?n ondan bir?eyler ??renmeye ?al??t???m biri'' cevab?n? verdi.
Fenerbah?e de Brezilyal?lar?n olmas?n?n ?zellikli bir yan?n?n olmad???n? kaydeden Alex, tek sorununun futbolcular aras?nda ayn? dili konu?amamak oldu?unu kaydetti.
Brezilyal? futbolcu ayr?ca, Fenerbah?e kul?b?n?n her zaman gelecek i?in ?al??t???n?, ?ok yetenekli gen? futbolcular?n?n oldu?unu s?yledi.