:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: sen bana fazlas?n ben sana eksik
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu kentin sokaklar? sensizken ?yle yabanc? ki bana, bazen nerede oldu?umu unutuyorum, kayboluyorum. Asl?nda ben, sensizken kim oldu?umu bile hat?rlam?yorum. Bir korku i?imde, ?ylece dola??yorum, yersiz ve kimliksiz. ??imdeki yang?n? s?nd?rmek i?in su de?il, seni ar?yorum. Gece bir ate? gibi, k?r?kl?yor sensizlik yang?n?n?. Sana dair bir iz bulsam d??ece?im pe?ine. Nerede olursan ol bulaca??m seni ama yok... En k???k bir izini bile b?rakmam??s?n giderken.

'?ok sevmek' bu olsa gerek. Yoklu?unda bile seni b?ylesine ya??yorsam ve t?m h?crelerimde sadece seni ta??yorsam ba?ka a??klamas? olabilir mi bunun? ?yle ya, ben ?ok sevdim seni ?ok... Bir insan bir ba?ka insan? bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nas?l ?zl?yorum seni... ?imdi burada olsan ve sadece havadan sudan konu?sak bile yeter bana. Bir kez daha g?zlerine bakmak, bir kez daha g?l???n? duymak i?in neler vermezdim ki....

Sadece hayal kuruyorum ?imdi... Kap? ?al?yor, a??yorum ve seni g?r?yorum kar??mda. Sanki d?n birlikteymi?iz gibi, rahat?a giriyorsun i?eri. Elinde bir ?i?e ?arap, "Haydi a? da i?elim" diyorsun bana. "Bu evin en ?ok nesini seviyorum biliyor musun?" diye soruyorsun. Y?z?ne bak?yorum merakla ve veriyorsun cevab?n?; "??inde a?k? ve seni bar?nd?rmas?n?..."

Bilmiyorsun ki, sen gitti?inden beri a?k ad?m?n? atmad? bu eve. Bir tek ben var?m art?k evin i?inde, hi?bir ?ey eskisi gibi de?il. Epeydir kapa??n? a?mad???m kitaplar?m, her birine kokun sinmi? e?yalar?m k?sk?nler bana biliyorum. Seni d???nmekten hi?birine zaman ay?ram?yorum.

Hayal devam ediyor, seni al?p o ?ok sevdi?in ye?il kanepeye oturtuyorum. "Nerelerdeydin?" diye sormak istiyorum ama sorular?mla seni s?kmaktan korkuyorum. Oysa ??ld?rtan bir merak bu. Bensiz mutlu olup olmad???n? ??renmek istiyorum mesela... Sahi mutlu musun? Gitti?in herde huzurlu musun? Yoksa benim gibi yar?m ve k?r?k m?s?n?

?arap kadehlerimizi toku?turuyoruz "Neyin ?erefine?" diye soruyorsun, bilmezmi? gibi. Ben hep kadeh kald?r?rken "Sana ve bana" demedim mi? ?yleyse, hayal de olsan yine "Sana ve bana" kalkacak kadehlerimiz. Madem en g?zel zamanlar?m?z? birlikte ya?ad?k, madem a?ka dair payla?mad?k hi?bir ?ey b?rakmad?k, bu gece de ?yle olacak. Yan yana uzanaca??z kanepede. Tenin tenime, dudaklar?n dudaklar?ma de?ecek. Bir ?rperti gelip yerle?ecek bedenlerimize. Gece maviye d?n??ecek, tenine yakamozlar d??ecek. Zamanlar silinecek, mekanlar yok olacak. Bir biz kalaca??z, bir de bizi yakan a?k ate?i....

Hayal dedim ya, sonu yok bunun. Sensizlikle ba? edebilmenin tek yolu bu. Kimbilir, belki bir yerlerde sen de beni hayal ediyorsundur. Ve kimbilir biz kavu?amad?k ama belki hayallerimiz kavu?ur...

al?nt?d?r..