:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A??k oldu?unuz k?z?n ba?ka biriyle ??kt???n? ??renmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bug?n ba??ma gelen ve beni kusarcas?na i?meye sevk eden haltt?r..herg?n gordugum kis baska biriyle gordum
ben i?miyim de kim i?sin ?h?eeeee...

sizin ba??n?za b?yle bir ?ey geldimi, d???nceleriniz neler..

bi kizi sevdikte ne oldu efes tekel zengin oldu
ya üsülm ben de aynı şei dün yaşadımm..
ama boşwer yaa..
takmıomm artıkk..
herkes mutlu olsunn yeterr...
sen de onu sewiosan..
bırak da mutlu olsun arkadaşmm beaa...
olmaz beni kotu adam olcam dermisim Sad(( unuttum zaten
aşık olduğum erkeğin başkasıyla beraber olduğunu öğrensem......umrumda bile olmaz.çok da umrumdaydı adam mı yok başka...neleri gördük yaaa hiçkimse için değmezmiş ağlamaya....
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a??k oldu?um erke?in ba?kas?yla beraber oldu?unu ??rensem......umrumda bile olmaz.?ok da umrumdayd? adam m? yok ba?ka...neleri g?rd?k yaaa hi?kimse i?in de?mezmi? a?lamaya....
saol valla cok iyi moral verdin he...Confusedmiley1:
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol valla cok iyi moral verdin he...Confusedmiley1:
Confusedmiley31:yeni a?klar da var d?nyada yaa var yaa de?mez valla de?mez ben neleri g?rd?m...ne g?zel insanlar var bak ?evrene.....a??km???m pehhh Confusedmiley4: yine a??k olurum ne var hint kuma?? de?il yaa sanki e?i benzeri yokWink
yaf unuttum diom zaten bana kizmi yoq
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf unuttum diom zaten bana kizmi yoq

Smile iyi yaa bi?i mi dedim Smilekendim b?yle d???n?yorum ?u anSmilebelkim bana da laz?m olur unutmak Confusedmiley25: