:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?ki Ayl?k Bebek Alkol Komas?na Girdi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ABD'nin Colorado eyaletinde iki ayl?k bir bebek, kan?nda a??r? alkol nedeniyle hastaneye kald?r?ld?. Yap?lan ?l??mlerde, bebe?in kan?ndaki alkol?n, bir yeti?kin s?r?c?n?n kan?nda bulunmas?na izin verilen miktar?n d?rt kat? oldu?u belirlendi.

Polis, bebek ve annesini hastaneye b?rakan annenin erkek arkada??n?n arand???n?, annenin ise ?ocu?unun kan?na bu kadar alkol?n nas?l kar??t??? konusunda ?eli?kili ifadeler verdi?ini s?yledi.

Halen yo?un bak?mda olan bebe?in velayetinin annesinden al?narak ?ocuk esirgeme kurumuna verildi?i belirtildi. Colorado'da kan?ndaki alkol miktar? kan miktar?n?n y?zde 0,08'ini bulan bir s?r?c?, yasal olarak sarho? olarak kabul ediliyor.
ne günlere geldik yawww şuraya bakh
yazık be...şunlar bak....ufacık bebeğe bu yapılırmı......
yaziklar olsun yaaSad
Bu dünya nereye gidioyor böle...
yazıklar olsun kendi pis dunyaları içinde yok olup giderken dunyanın en masum seyi olan bebekleride buna alet etmeleri affedilecek bişey degil:mad:
Malesef...hersey var bu dünyada benim arkadasimda hamile yapmadigi pislik yok 1-2 ay kaldi dogumuna yazik gercekten
YaGMuR_Y?RekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Malesef...hersey var bu d?nyada benim arkadasimda hamile yapmadigi pislik yok 1-2 ay kaldi dogumuna yazik gercekten

GE?M?? OLSUN ARKADA?IM...

?z?lerek S?yl?yom Ger?ekten ?ok Pislik Bi D?nyaday?z.....
gercekten ne bicim bir dünyada yasiyoruz,
bunlarin yüzünden insanligimdan utaniyom
eger bunlar insansa ben insan degilim.
ya ?nsan bebe???n? nas?l k?yar bunlar ?nsan deg?lk? ayy nekadar s?n?r?m bozuldu bunlar? bagl?can meydana yanlar?nada apt?klar? sucu yazcan gelen wursun g?den wursun orda benzes?n tab?? sag kalrlarsa
yazık günah yawrucuğa ne deyim allah islah etsin
Sayfalar: 1 2