:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bebe?ini yoldan ge?en adama b?rakt?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
?ANLIURFA’da, bir kad?n kuca??ndaki 10 g?nl?k k?z bebe?i, yolda y?r?yen 30 ya??ndaki Ayhan ?z?elik’e eczaneden ila? alma bahanesiyle emanet ettikten sonra izini kaybettirdi.

?ddiaya g?re, S?leymaniye Mahallesi’ndeki oto tamir at?lyesinde ?al??an Ayhan ?z?elik, i? ??k??? evine gitmek i?in yaya olarak yola ??kt?. Meteoroloji Caddesi’ne gelen ?z?elik’in yan?na yakla?an ba??rt?l? gen? bir kad?n, eczaneden ila? almak istedi?ini, bu nedenle kuca??ndaki ?ocu?u tutmas?n? istedi. ?z?elik yard?m etmek i?in kad?n?n kuca??ndaki k?z bebe?i alarak tutmaya ba?lad?. Bir s?re bekleyen ?z?elik, kad?n gelmeyince endi?elenerek aramaya ba?lad?. Kad?n?n gidece?ini s?yledi?i yak?ndaki eczaneye gidip soran ancak tarif edilen bir kad?n?n hi? u?ramad???n? ??renen ?z?elik, durumu polise bildirip bebe?i teslim ettim. Polis, bebe?i ?anl?urfa ?ocuk Hastanesi’nin Yeni Do?an Servisi’ne g?t?rd?. Bebe?in 10 g?nl?k ve sa?l?kl? oldu?u belirlendi.

Polis, bebe?i terk edip kay?plara kar??an kad?n?n bulunmas? i?in soru?turma ba?lat?rken, olay?n ?okunu atamayan Ayhan ?z?elik, “Eve giderken tan?mad???m bir kad?n bana ‘A?abey bebe?i tut, ila? alay?m’ dedi. Ben de, bebek a?l?yor diye insanl?k g?revini yaparak kabul ettim. Biraz bekledikten sonra, so?ukta ???yen bebek iyice huzursuz olup a?lamaya ba?lad?. Eczaneye bakt?m, kimse yoktu, ben de olay? polise bildirdim'' dedi. Annenin bebe?i soka?a b?rakmak yerine kendisine vermeyi tercih etti?i y?n?nde kanaate vard???n? belirten ?z?elik, yeni ni?anl? oldu?u i?in gazetecilerin g?r?nt? almas?n? istemezken, ya?ad?klar?n?n farkl? yorumlanmas?ndan endi?elendi?ini anlatt?
paylaşımın için tşklr arkadaşım...