:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Platonik Bir A?k Hikayesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Seni hayal ediyorum. Hi? konu?amad???m seni. Sesin ayn? k?p?kl? dalgalar gibi. Sen konu?unca dalgalar susacak, sadece seni duyaca??m. G?l???n ayn? g?ne?ler gibi, sen g?ld???nde g?ne? s?necek. Sadece sen ?s?tacaks?n beni...

?yle bir kalbin var ki, en az benim ki kadar b?y?k, ?yle bir a??k olacak ki, en az benim ona a??k oldugum kadar. "Gel" diyecegim. "Kar??ma otur". G?zlerine dikecegim g?zlerimi. O g?zel, bak?nca kendimi kaybetti?im g?zlerine. Onu ne kadar sevdi?imi s?yleyecegim. Kar??s?na ge?ti?imde ayaklar?m?n titredi?ini, bo?az?m?n kurudugunu, bir merhaba bile diyemedigimi s?yleyecegim. O g?lecek. G?ld???nde yanaklar?nda g?ller a?t?ran gamzeleri ile g?lecek. Ve hayalim bitecek. Kar??mda yine sen olacaks?n. Ama sadece y?z?me garip garip bakacaks?n.

??nk? son ?? denememde oldu?u gibi kar??na ge?ip sana aval aval bakan biri kar??ndaki. Normal olarak sinirleneceksin ama bir bilsen s?ylemek istediklerimi...

Ben b?yle de?ilim bir bilsen. Sadece seni g?r?nce, sadece kar??nda olunca ?yle oldu?umu hi? bir zaman bilemeyeceksin. Ben senin i?in herzaman arada bir kar??na ??k?p, buram buram terleyen biri olarak kalaca??m.
Teşekürler arkadaşım...Smile
Platonik aşk yaşamaman dileğimle...
Hep karşılıklı Aşk olsun hayat boyunca...Smile
w|$h ßuda qüseL Aqa Eline SağLıq PayLa$ımın İçiN Te$ekküRLer.
saol hasan abi güzell ben çok yasadım platonik aşk Big GrinBig Grin
NiGhTmArE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol hasan abi g?zell ben ?ok yasad?m platonik a?k Big GrinBig Grin

?n?aLLah TekRar Ya?amazs?n Sevdi?ine A??l?rs?n..Wink
ARKADAŞIM HİÇ PLATONİK Bİ AŞK YAŞAMADIM BEN GALİBA DUYDULARIMI ALDIRDIM AŞIK OLAMIYORUM YAF .......Sad
coookk gusel olmus yereğine sağlık