:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: G?l Olanda Can lara ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

Firari Fırtına

Eylen Yolcum Eylen ....

Susuz kalm???m ??l yollar?nda , sensizlik daha zor su aram?yor bu y?re?im biliyormusun . eylen ya g?n?l eylen . Ayr? d??t?m sevdiklerimden , dile?im var bu y?rekden beni mahrum etme y?re?i dolu sevginden , y?re?inden .

Ge?mi?ime bak?p seni g?rmekdense gelecekde ayn? kefene girmeyi eylerim , Sana gelen bana gelsin derim . Susuzluk nedirki g?l?m , sensizlik daha beter . G?l olanda Can lara bu anlat?l?r , bu bilinir y?reklerde , bu ya?an?r .

Sevg ...

Eylen hadi eylenebilirsen be deli g?n?l ...

güzel....sağol.
TŞKLER FIRTINA PAYLAŞIMIN İÇİN JNM Smile

Firari Fırtına

Ben teşekkür ederim sizlere ... Janımm Smile
jnm FIRTINALIGIN NERDEN Dİ BİRDE YÜREK EKLEMİŞİN zuhahahah Bİ ANLAMI VAR MI ? Smile
PARDON GÖNÜL MÜÇ EHEHEHHE Smile

Firari Fırtına

speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:jnm FIRTINALIGIN NERDEN D? B?RDE Y?REK EKLEM???N zuhahahah B? ANLAMI VAR MI ? Smile

Bir anlam? olmayan de?erlere zaman ayr?lmaz bilirsin cnm . De?eri olan ?ok b?y?k anlamlara hitap eden bir g?n?l ?n ise tarifi olmaz diye d???n?yorum . F?rt?na zaten esendir y?reklerde , y?rek g?n?lle el ele tutu?mu? bir sevdad?r . Dahas? o sevda f?rt?nalarda ve g?n?llerdedir .

Kap?lmaya dursun g?n?ller ..

Sevg ...
VAVVVVVVVVVVV DÖKTÜRMÜŞSÜN JNM TŞKLER Smile

Firari Fırtına

speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:VAVVVVVVVVVVV D?KT?RM??S?N JNM T?KLER Smile

D?kt?rme de?il , sadece bir anlat?m tan?t?m istiyordun , onu yazd?m sadece jan?m Smile ...Umar?m anlam??s?nd?r ...

Sevg ...
Gül olanda Can lara bu anlatılır , bu bilinir yüreklerde , bu yaşanır .
..................................................................................................

Gül olan da seni anladı biliyorum...Smile
Teşekürler Fırtına
Güzel yüreğine mutluluk...Smile
Sayfalar: 1 2 3