:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dostluk (Duygusal) L?tfen Okuyun..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Cephede g?z g?z? g?m?yor.Siperde bir asker en iyi arkada??n?n meydanda d??t???n? g?rm??.

Komutana: "Gidip arkada??m? alabilirmiyim" demi?.

Komutan olmaz o zaten ?oktan ?lm??t?r diye reddetmi?.Asker ?srar edince komutan raz? olmu?.Asker nas?l olduysa arkada??n? s?rtlay?p sipere getirmi?.

Komutan demi?ki: "Bak sana demi?tim arkada??n ?oktan ?lm??. Oraya gitti?ine de?medi" .

Asker komutan?m demi?.Ben yan?na gitti?imde hala ya??yordu.Ve onun son s?zlerini duymak benim i?in d?nyalara bedeldi.
"GELECE??N? B?L?YORDUM DOSTUM. GELECE??N? B?L?YORDUM"
t?ylerim diken diken old.yorum yok pay?a?m g?zEL te?ekk?rler...(ke?ke herkkes ger?ekten dost olabilse..KE???KEEEE..)
TŞKLER ARKADAŞIM HERKES BU KADAR ARKADAŞLIK KONUSUNDA DUYUARLI OLAMIYORLAR . Smile
Gerçek Dostu Bulmanın Ne Kadar Zor Oldugunu Bunu Okuyunca Bir kez Daha Anlıyoruz...
JNM DOST OLMAK ÖLE KOLAY MI ? KÖTÜ GÜNLERİN DE YANIN DA OLANDIR ARKANDAN ZEHİRLİ BİR YILAN GİBİ SOKAN DİİL DİKKAT ! DOĞRU SEÇMELİYİSSSSSSSSSSSSSSSSS SONUÇLARI KÖTÜ OLUYO YOGSA Smile
çok dostluk budur işte paylaşımın için saol....
tüylerim diken diken oluyo bu hikayeyi ne zmn okusam.keşek şuanki dostluklarda böle olsaSad
Sad ne güzel...herkese nasip olmaz ki...........
İÇİm Tİtredİ Varya Ellerİne SaĞlika ArkadaŞim
Çok iyi ellerine sağlık. Dostluk gibisi var mı.
Sayfalar: 1 2