:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevilesi G?ller ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Nerde o g?nler...

G?llerde baharlar , baharlar?n en a?k? dozunda ya?anan bir hayat ki sevilesi g?llere segi gibi sevdan? beslemek . Oysa ne ho? duygular , benden sana g?l?m , senden bana olmayan g?ller . Hi?bir g?l?n eziyeti yokdur dikeninden ba?ka , lakin sen bir ba?kas?n bee . Eziyetinde var kafan k?r?ls?n emi . Dikenine laf?m yok a??k naza hasret , saz ?na hasrettir . G?l olanda can lara hasrettir . Hep diyorum ya hat?rlarmn?s?n ,

G?lleri seviyorum , g?l olanda can lar? yani o anlar? . Anla be g?l?m nedendir bu sevda bilmiyorum ama var i?te y?re?imde , varoldu ve ??kmak bilmiyor . Seviyorum demenin en g?zel an? ve bu an?n senle olan birlikteli?i . Yazarken utanmad???m s?k?lmad???m ve ?ekinmedi?im anlar? , oysa y?z?ne s?yleyecek o kadar y?rek c?mlelerim varki seni tarif edecek , olmuyo i?te yapam?yorum sevgili yarim . Bunu bir sen bil birde ben ama bir ba?kas? bileceksede bilsin yahu art?k .

G?lleri seviyorum .

Sevg ...
Teşekürler Fırtına...

Güleri sevme GÜLÜ sev...Smile

Firari Fırtına

Rica ederim masal perisi ... Gülleri seviyorum ki içindeki tek güle sahip olayım diye ...

Sevg ...
Belki de sahibisin tek Gülün ama fazla gül sevdiğin için sana kızgındır...Smile

Sahip ol tek Güle ama sahibi gibi davranma ona...Sana daha çok yaklaşsın diye...Smile

Firari Fırtına

Onun sahibiyim derken aslında o benim sahibimdir . Elbette yanlış anlaşılmalara meyil vermeyiz dimi . O biliyorki gönlümün tek gülü o güldür . Çok teşekkürler..

Sevg ...
tşklr arkadaşım....

Firari Fırtına

Ben tşk. ederim ....
Avu? a??las? bir tutam sevgi gibi y?re?inde ki sevgin ama hi? elden d??memi?cesine..G?ller g?zeldir ne kadar dikeni de eziyet olsada ama severiz hep biliyorum..Seninde o b?y?k y?re?inde in?allah o g?l?n dikeni can?n? ?ok yakmaz...Sevda bu bi kere kalbe d??meye dursun hi? bir ?ey halden anlamaz...

Y?RE??NE SA?LIK FIRTINA.....

Firari Fırtına

rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Avu? a??las? bir tutam sevgi gibi y?re?inde ki sevgin ama hi? elden d??memi?cesine..G?ller g?zeldir ne kadar dikeni de eziyet olsada ama severiz hep biliyorum..Seninde o b?y?k y?re?inde in?allah o g?l?n dikeni can?n? ?ok yakmaz...Sevda bu bi kere kalbe d??meye dursun hi? bir ?ey halden anlamaz...

Y?RE??NE SA?LIK FIRTINA.....

Hakl?s?n sevda bu , d??meye dursun g?n?llere .. Ama d??m?? i?te k?r de?iliz elbette ...

Te?ekk?rler Rose = G?l

Sevg ...
R?CA EDER?M FIRTINA...
Sayfalar: 1 2