:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Kadarm? Ucuz Bu Sevda ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Firari Fırtına

Bu Kadarm? Ucuz Bu Sevda ...

Zaman?nda hep iyiler g?zellikler var iken , her?ey g?zel iken sorun olmaz zaten , ne olursa olsun sorun yokdur ve olamaz . Dahas? sen hep iyisin , hep krals?n . Bir yere kadar de?ilmi ? Evet bir yere kadar . Ne zamanki i?lerin k?t?ye gitse , ne zamanki o g?n i?in bir davete yada yeme?e gitmek istemessen haa i?te orda en k?t? sensin . Varsan var o?lum , yok ise yoklukda yoklar? be?en .

Sevdaya bak?n hele .. Bu kadarm? ucuz yahuu . ?nsafs?zla?ma be deli g?n?l , hani yeminler vard? aram?zda , s?zler vard? , and lar vard? . T?hhler sana olsun emi . Hi?mi utanmad?n s?k?lmad?n be deli g?n?l . G?n g?n? arat?r derken yar?nlara umutsuz girmeler niye . ?erefsiz bir hayat?n ?erefsiz yar?nlar?yla ne i?imiz var . Bu kadarm? ucuzdu bu SEVDA . Beni sadece benle bana b?rak ve git yoluna , seni sen olas? anlamam???m ben . Defol ....

?imdilerde ge?mi?e duyulan ?zlemler bile seni akl?ma getirdi?inde senden o kadar i?reniyorumki , sen ve yar?nlar haa , yok ?yle senli yar?nlar mar?nlar . Ben kendimle kendi yar?nlar?m? bulur ya?ar?m garipce .

Unutmaaa

Bu kadar ucucz de?ildir SEVDALAR .....

Sevg ...
Teşekürler Fırtına...
Sevdalar ucuz değil...
Değeri bilmeyen insanlar bence ucuz...

Firari Fırtına

İşte o ucuzlar beni bitiriyor ....
Ben teşekkür ederim .

Sevg ...
ucuz değildir sevdalar hiçbir zaman,biz yanılıyoruz ucuzlukları sevda sanıp...

yüreğine saqlık...

Firari Fırtına

Sağolasın iyi yürekli ..... Keşke dediğin gibi yanılsalar onlarda Sad ama ne faydaaa

boş boş boş boş

Sevg ...
Evet Abim malesefki bu zamanda Sevdalar gerçekten çok ucuz....