:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: '''*~-_O da (C.C) BiR G?N CaGiRaCaK_-~*'''
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

O da (C.C) bir g?n cagiracak

Hic d?s?nd?km? acaba,g?nl?k hayatimizda bizim disimizda olan ve hatta
bazen"bana kimse karisamamz" dememize ragmen,
bircok kisilerin emri altinda olup her cagirmalarina uydugumuuzu.
Mesela:
bir trafik yanlisliginizdan dolayi ceza ?demelisiniz, size g?nderilen bir belgeyle cagrilirsiniz.?demediginizi d?s?n?n , cezaniz artacaktir.

Ayni sekilde patronunuzun,maliye,vergi dairesi,polis,banka vs gibi yerler cagirinica da gitmek zorunda kaliyorsunuz...Ya birg?n hak olan gercek g?n gelince , iste o zamanda cagrilacagiz.Gitmemek icin bahanemizde olmayacaktir....
ILGINIZ ICIN TESEKKÜR EDERIM!
ya heralde ben dahil buralara girmeyi pek sevmiyoz gibime gelio işimize gelmiyo belkide ama hatırlattığın için çok sağol ölüm birgün var ve o ölümden kaçış yok kabir azablarını bilenler zaten hazırlanırlar allah kimseye kabir azabı yaşatmasın cenentine bağışlasın bizi bu arada paylaşım için çok teşekkürler bundan sonra daha çok paylaşım bekliorum canım Smile
Evet gökhan bende bunu baska bi konuda yazdim sadece ben degil bi arkadas daha:S islerine gelmiyor dedigin gibi...Elbet hic bisey hesabsiz kalmayacak hepimiz hesap gününü yasayacagiz ve ne diyecegiz????

Sagol cnm arkadasim ztn konu aciyorum ama...neyse sagol tesekkür ederimWink
Ya birg?n hak olan gercek g?n gelince , iste o zamanda cagrilacagiz.Gitmemek icin bahanemizde olmayacaktir....

Ya?mur y?reklim payla??m?n i?in te?ekk?rler
Oraya gitmek g?zel
Ama haz?rl?k olmadan
Oraya gitmek hi? iyi olmaz
Haz?rl?k yapmal?y?z bug?nden
Yar?n ?ok ge? olabilir
Bug?nden ba?alayarak
?zellikle namazlar?m?za dikkat edelim
Ve di?er ibadetlerimizi
Yapal?m aekada?lar ?l?m?n ne zaman gelece?ini bilen yok unutmay?n...........Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37:
[b]█▒♥█♥▒▒╬▒▒█▒▒▒█ALLAH RAZI OLSUN▒▒▒▒♥█♥▒▒▒╬▒▒█
[/b]

blue_belial

gece olunca efkar basıyo adamı
sarsıldım az Smile

yorum yapcak hal yok, okuyorum sadece valla
saol paylasım ıcın
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya birg?n hak olan gercek g?n gelince , iste o zamanda cagrilacagiz.Gitmemek icin bahanemizde olmayacaktir....

Ya?mur y?reklim payla??m?n i?in te?ekk?rler
Oraya gitmek g?zel
Ama haz?rl?k olmadan
Oraya gitmek hi? iyi olmaz
Haz?rl?k yapmal?y?z bug?nden
Yar?n ?ok ge? olabilir
Bug?nden ba?alayarak
?zellikle namazlar?m?za dikkat edelim
Ve di?er ibadetlerimizi
Yapal?m aekada?lar ?l?m?n ne zaman gelece?ini bilen yok unutmay?n...........Confusedmiley37: Confusedmiley37: Confusedmiley37:

Evet iste bu konuyu arkadaslarimiza hatirlatmak istedim, birseyler ?grenene ne mutlu...
gercekten öyle ömrümüzü cürütüyoruz iş güc eğlence derken ama yola cıkacaz ne bir azık var ne bir hazırlık ALLAH yar ve yardımcımız olsun
RABB?M HUZURUNA TERTEM?Z B?R ?EK?LDE ?IKMAYI NAS?P EYLER ?N? ?MANLA KUR'aN LA offffff ona lay?k olarak in?. in?. in?.....
Sayfalar: 1 2