:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: G?d???ne...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ne yapmal?y?m ?imdi ben?. Seni an?lar?n tozlu raflar?na m? kald?rmal?y?m yoksa masam?n ?zerinde mi kalmal?s?n?. Unutmal? m?y?m seni herkes gibi yoksa benli?imde ?l?ms?z m? k?lmal?y?m.? Sen gitmeyi tercih ettin ya se?tin ya benden gitmeyi ben ne se?meliyim bilmiyorum ?lmeli misin ?l?ms?zle?melimi? Unutmal? m?y?m u?runa d?kt???m g?zya?lar?m? uykusuz ge?irdi?im gecelerimi yoksa senden nefret etmek i?in hep hat?rlamal? m?y?m seni severken beni b?rak?p gitti?ini. Ben ne yapmal?y?m ?imdi isyan m? etmeliyim gittin diye beni sensiz beni cans?z b?rakt?n diye yoksa kader deyip boyun mu b?kmeliyim. senden nefret mi etmeliyim olmay???nla beni ya?arken ?ld?rd???n i?in yoksa bir g?n gitmeliydin deyip kendimi mi kand?rmal?y?m? Sen s?yle benim olmayan sevdi?im bu gidi?ine hangi k?l?f? ge?irmeliyim?

Benim olmayan sevdi?ime…
Eme?ine y?re?ine sa?l?k ?ok ho? te?ekk?rler
BEN TE?EKK?R EDER?M ERC? ...............
S?YLED???M?Z HER?EY KEND? KEND?M?ZE BELK?DE TESEL? ???N D?R S?YLED???M?Z HER?EY? HANG? KILIFA KOYARSAK KOYALIM G?DEN G?TM??T?R...
TE?EKK?RLER........ROSE........
bence de çok güsel bi yası yaa..
paylaşım için tşkkrlrr..
tam bana göre bşi..
kararsızzlıkkk..
Ben TeŞekkÜr Ederİm Sİzde SaĞolun ArkadaŞlar...