:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya Ras?lallah Derdimi Dinlermisin?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ya Ras?lallah! Bug?n seninle dertle?mek istiyorum, ?u aciz ?mmetini, ?u g?nahk?r ?mmetini dinlermisin? Bug?n sana g?zya?lar?yla derdimi, i?imi d?kmek istiyorum. K?r?k d?k?k de olsa, eksik ve yanl?? da olsa, ?u g?nahk?r ?mmetinin y?re?inden gelen s?zleri dinlermisin?
Sen ki, ?ehidlerin sultan?, amcan Hz. Hamza'y? ?ehid eden vah?iyi bile dinledin ve O insan bir vah?i iken seninle dertle?tikten sonra, kalbinde g?ller a?arak bir yi?it, bir y?ld?z ve bir cennet varisi oldu. Hz. Vah?i oldu, senin ?mmetin oldu ya Ras?lallah…
??te bende, ?u vah?ile?en insanlar?n aras?ndan bir an s?yr?larak, Hz vah?i gibi, Hz. Enes Bin malik gibi, Hz. Mus'ab Bin ?meyr gibi ve Hz. Ebu Hureyre gibi dertle?mek istiyorum sevgili efendim. Ama O'nlar gibi olmaman?n ve olamaman?n ezikli?ini hissederek yine de sana seslenmek ve seninle dertle?mek istiyorum, ?a?lar ?tesi bir zamandan efendim…
Ey g?l y?z?nde g?l?c?kler eksik olmayan sevgili efendim! Sana ilk ?nce ?u itiraf?m? yapmak istiyorum. Akl?ma geldik?e y?re?imi ezen, beni g?zya?lar?na bo?an, ?u itiraf?m? yapmak istiyorum…
Ya Ras?lallah, hani ?mmetine seslenirken ?zerine ??k?p m?barek a?z?ndan inciler d?kt???n hurma k?t??? vard? ya, hani ?mmetine yine bir g?n seslendi?inde bu hurma k?t???n?n ?st?ne ??kmay?p Ashab?'n?n yapt??? minberin ?st?ne ??k?nca, etrafa h??k?ra h??k?ra bir a?lama sesi yay?lm??t? ya, a?laman?n hi?bir insandan gelmedi?i anla??l?nca hurma k?t???n?n yan?na gidip onun a?lad???n?, senden ayr? kal?nca h??k?r?klara bo?uldu?unu g?r?nce onu m?barek ellerinle teselli etmi?tin ya hani efendim.
??te ben, i?te ben senden ayr? kald???m o kadar zamana ra?men bir hurma k?t??? kadar a?lam?yorum, a?layam?yorum g?z?m?n nuru, g?nl?m?n sultan? efendim.
?u ?mmetin bir k?t?k kadar olam?yor ve ayr?l???na yan?p kavrulmuyor sultan?m. Ne olur, ne olur efendim gel beni de teselli et, bir hurma k?t??? gibi a?lamasam da, bir ma?aran?n ?n?nde bekleyen KITM?R gibi sad?k olamasam da ve senden ayr?laca??n? anlayan bir deve kadar i?im yanm?yorsa da, ne olur Ya Ras?lallah ben seni g?rmeden sevdim, ?a?lar ?tesi zamandan "KARDE?LER?M" hitab?na "buyur can?m?n can?, buyur anam?-babam? ve her ?eyimi yoluna feda etti?im can?m efendim" diyerek sana iman ettim g?nl?m?n sultan?.
Sana lay?k ?mmet olmasam da, sana KITM?R gibi sad?k kalmasam da, sana bir ?r?mcek kadar hasretinle yanmasam da ve seni g?rd???nde heyecandan ufac?k kalbi yerinden ??kacakm?? gibi atan bir g?vercinin y?re?i kadar y?re?im tertemiz olmasa da, gel ne olur, r?ya da olsa bile gel, gel de ?u g?nah ?ukuruna batm?? haf?z ?mmetini teselli et…
Al?nt?d?r
[COLOR="Magenta"] evet yaa bi hurma k?t??? bile olam?yoruz offffff
RABB?m yrd. olsun saol arkada??m payla??m?n i?in...[/COLOR]
evet arkadaşım ne güzel konulara değinmiş gercekten de durum böyle şu anda cok zor durumdayız heryanımızda kötülük heryanımız cirkeflik etrafına bakıyorsun en yakın arkadaşın bile ayağını kaydırmak icin nerdeyse elinden geleni yapıyor ne oluyor bize bu gidiş nereye ALLAH yardımcımız olsun RASÜLULLAH şefaatcimiz olsun