:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Utan?r?m YA RAB
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Utan?r?m Ya Rabb!!!
Utan?r?m ya Rahman senin a?k?n ile a?an ve ho? kokular veren bir g?l olamad?m. Bir g?ne? olup do?amad?m bir r?zgar olup esemedim
B?t?n mahlukat sana itaat ederken a?k ile hu ?eker a?k ile d?ner yunus misali...
Utan?r?m ya Rahman gaflet uykular?mdan utan?r?m. Sabahlara kadar sana secde eden bir Ebubekir bir ?mer bir Osman olamad?m. Onlar gibi Rasule a??k olamad?m onunlayken bile hasret kalamad?m...
Utan?r?m ya Rahman eshab? guzinin t?vbesinden utan?r?m. Uzeyr olup harama bakt?m diye vuramad?m kendimi da?lara a?laya a?laya AFFET YA RABB? diyemedim
Utan?r?m Ya Rahman m?min din karde?lerim zulm alt?ndayken gidip Ali olamad?m. Senin r?zan i?in ?ld?remedim onlar?. ?mer gibi han?m?n? ?ocuklar?n? yetim ?ks?z b?rakmak isteyen gelsin diyemedim...
Utan?r?m Ya Rahman korkamad?m yata?a girip uyumaktan Seddad Bin Evs olamad?m yataktan kalk?p sabaha kadar secde edemedim.
Ya Rahman ne g?zel kullar?n var ben onlardan olamad?m. Simdi a?l?yorum sessizce. Sanki oturdu?um yerde ?l?m?m? bekliyorum. Yok misali yas?yorum.. Her vas?taya bindik fanide simdi s?ra tabut denen cans?z ata binmekte...
?ehadettir arzuhal?m nasib edermisin Ya Rahman cennette cemalinle ?ereflendirirmisin bu acizi. RAHMETIMDEN GAZABIMDAN USTUNDUR buyurmu?sun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullar?n?z. ?ylesine bir ?l?m nasip eyleki Azrail as geldi?inde ho? gelsin ve geldi?inde o g?revini yerine getirmeden sen bizlerden Raz? ol ?n?allah...
AM?N
Cok GÜzel

Utanirim Yarabbİ Senden

Emİrlerİnİ Yerİne Getİremedİm
Yap Dedİklerİnİ Yapamadim
Yapma Dedİklerİnİ Yaptim
Kendİme Yazik Ettİm
TŞKLER ARKADAŞIM YÜREĞİNE SAĞLIK . BİZLERLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN ...
teşekkürler duana amin denilir başaka bişey denilemez

blue_belial

tuyler dıken dıken