:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Paparazzi ???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5

Firari Fırtına

Bu ba?l??a ilgi yok . olsada zaten u?an ku? bana paparazzi pro?ramlar?n? hat?rlat?yor . burda o konulara yer olmamas? laz?m . bence yani ...

Sevg ... ( bu ba?l?k komple silinirse daha iyi olur , kuru kalabal?k olmaz en az?ndan )
ya evet bee bizene ünlülerin hayatlarındann
efet nefret ederım ya yok paparazı yok ucan kus yok bılmem ne bılmem ne bırakın kardesım bu ıslerı

Firari Fırtına

Eee daha ne duruyoruz . Bu başlığın komple silinmesi lazım . Uçan kuş yerine Gerçekde yaşanan leyla mecnun aşklarına ve hikayelerine yer verilebilir . Yada kişilerin nkendi aşk hikayeleri yayınlanabilir ..

Sevg ...
uçan kuş diye yazarsanız tabi ilgi olmaz millet zaten bıkmış durumda elalimin tostun dan ve sibelcanın tangasındanSmile

Firari Fırtına

+1

Sevg ...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eee daha ne duruyoruz . Bu ba?l???n komple silinmesi laz?m . U?an ku? yerine Ger?ekde ya?anan leyla mecnun a?klar?na ve hikayelerine yer verilebilir . Yada ki?ilerin nkendi a?k hikayeleri yay?nlanabilir ..

Sevg ...
varsa ,yazmayip yasayalim diycemde..artik rafa kalkmis tozlanmisSad
yaz yaz...nereye kadarRolleyes oku oku...nereye kadarRolleyes sabret sabret...nereye kadar:confused:

Firari Fırtına

Haklısın valla Smile deli dost ...
arkadaslar ben burayı alabılırım burda benım haberlerim cok guzel olur dıyorum sizce bana katılan varmı ?
bencede bu başlık boş vede kuru kalabalık ilgilenilcektir..
Sayfalar: 1 2 3 4 5