:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: nefret ediyorum onlardan.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yalanc?,riyakar,iki y?zl? ve yalaka insanlardan nefret ediyorum.hac?yatmaz k?l?kl? adamlardan da.........Sad
onlardan nefret etmien yoktrki edilmck gibi deil Sad Sad

bende nefret ediyorumm... SadSadSad
ispiyoncuları unuttun bende hepsinden nefret ediyom....
ama repcileri unutmussun en nefrettiğim kisiler
rap Smile severim özellikle de eminemi....türk rep de çok güzel aslında...mesela cartel üyelerini çok seviyorumSmile nefret etmiyorum onlardan...satanistlerden nefret ederim.metillica severim rock da dinlerim ayırt etmem ama satanist metalcileri sevmiyorum.........
HAKLISIN ARKADAŞIM BEN DE RİYAKAR , YALANCI , ASLINI İNKAR EDEN UYUSLARDAN NEFRET EDİYOOOM . ALLAH IM KORUSUN BİZİ ONLARDAN. HELE YALANA HİÇ TAVİZ VERMEM . KİM OLURSA OLSUN İKİNCİ Bİ SANSI HAK ETMİYOR BENCE. HAYATIMIZDAN BU KİŞİLERİ MEN EDELİM ARKADAŞLAR. Smile
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HAKLISIN ARKADA?IM BEN DE R?YAKAR , YALANCI , ASLINI ?NKAR EDEN UYUSLARDAN NEFRET ED?YOOOM . ALLAH IM KORUSUN B?Z? ONLARDAN. HELE YALANA H?? TAV?Z VERMEM . K?M OLURSA OLSUN ?K?NC? B? SANSI HAK ETM?YOR BENCE. HAYATIMIZDAN BU K???LER? MEN EDEL?M ARKADA?LAR. Smile

Winkevet men edelim bence de.........