:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?.z.l.e.d.i.m.s.e.n.i.y.a.r
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
?ocuk gibiyim bu g?nlerde ...
her?eyden al?n?yorum.. Biri birazc?k i?ime dokunan b?ir s?z s?lese a?layacak gibi oluyorum. sanki sonu olmayan kapkaranl?k bir yolday?m da ??k?? ar?yorum.g?l??lerim bir t?rl? yans?m?yor dudaklar?ma hep yar?m hep eksik g?nler ya??yorum.
y?re?im a??r geliyo bana. Hayata kar?? bir yenilmi?lik, bir bo?vermi?lik i?indeyim. oysa kent uzun zman sonra g?ne?e a?t? kuca??n?. bense nereye gitsem gri bulutlar? s?r?kl?yorum pe?imden g?ne? bir benim i?ime do?muyor, nedenseeee....

gece yar?lar?nda s?crayarak uyan?yorum nicedir. nicedir huzurla uyuman?n ne demek oldu?unu unuttum..yeni g?ne dayan?lmaz kalp a?r?lar?yla ba?l?yrum. TATSIZ TUSSUZ B?R HAYAT ??TE...

bu salak bu sa?ma bu delice mutsuzluktan kurtulmak istiyorum ama m?mk?n olmuyor. nereye baksam seni g?r?rken nas?l yapaca??m bunu?bunca zman sonra gidi?inin beni b?ylesine teslim alaca??n?? bilseydim
G?T der miydim sana?
gidi?inin ard?ndan her giden gibi bende bir iz b?rakaca??n? ve sonra yok olaca??n? d???n?yordum...
olmad? ben y?re?imden ve beynimden ??kard???m? sanarken seni, sen saklanm??s?n bir yerlere.. me?er hi? ??kmam??s?n benden..
me?er ?o?alm??s?n k?k salm??s?n. ?imdi yeniden ?i?ek a??yorsun ve yay?l?yorsun b?t?n bedenime...

seni yok sayarken ya?amak daha kolayd?. kalbimin ?n?ne bir duvar ?rm??t?m. asl?nda ben de?ilde sen ?rm??t?n o duvar? bilmeden.... ac?, ?zlem,h?z?n gibi duygular giremiyordu y?re?ime. kendimce rahatt?m. bir yol tutturmu? gidiyordum ?ylesine ve beklentisiz.. "olmazd?" diyordum. " imkans?z bir a?kt?" diyordum avutuyordum kendimi

?imdi seninle ya?ad???m ne varsa resmi ge?ide ??km?? t?ren k?talar? gibi ?n?mden ge?iyor. bu kent bu sokaklar k??edeki park sahildeki dondurmac?, meydandaki simit?i, k???k masal? meyhane, hepsi sanki "o burda" dermi?cesine birer birer dikiliyor ?n?me
s?ylermisin b?t?n bunlar? ya?arken nas?l silebilirim seni?
nas?l olmad???n? varsayabllirim?

?ZLED?M SEN? YAR!.... ?zleminle ba?edemiyorum art?k " GEL" desem gelirmisin? kollar?n? acarak ko?arm?s?n bana? bu sevday? benimle ?telere ta??rm?s?n? beni sensizlikten kurtar?rm?s?n??????
Teşekürler Pericim...Smile
Neden gelmesin...Eğer seviyorsa gelir...
Yüreğine sağlık arkadaşım