:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: HaZ?Rm?SIn ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=3]H a z ? r m ? s ? n ?

--Evinin seni i?ine sigdiramayacak kadar dar oldugunu fark edeceksin... Sokaga firlayacaksin... Sokaklar da dar gelecek... Tipki v?cudunun y?regine dar geldigi gibi...
--Ne denizin mavisi a?acak i?ini, ne piril piril g?ky?z?... Kendini tasiyamayacak kadar ?ok b?y?yecek, bir yandan da kaybolacak kadar k???leceksin...
--Birileri sana bir seyler anlatacak durmadan... "?nemli olan saglik." "Yasamak g?zel." "Bos ver, her sey unutulur." Sen hi?birini duymayacaksin...
--G?z yaslarindan etrafi g?remez hale geleceksin... Ondan ?lmesini isteyecek kadar nefret edecek, az sonra kollarinda ?lmek isteyecek kadar ?ok seveceksin...
--Hep ondan bahsetmek isteyeceksin... "?l?me ?are bulundu" ya da "Yarin kiyamet kopacakmis" deseler basini kaldirip Ne dedin?" diye sormayacaksin...
--Yalniz kalmak isteyeceksin... Hem de kalabaliklarin arasinda kaybolmak... Ikisi de yetmeyecek... Ge?mi?i d???neceksin... Neredeyse dakika dakika... Ama k?t?leri atlayarak... --Onunla ge?tigin yerlerden ge?mek isteyeceksin... Gittigin yerlere gitmek... Bu sana hi? iyi gelmeyecek... Ama bile bile yapacaksin... Biri sana i?indeki aciyi s?k?p atabilecegini s?ylese,ka?acaksin...
--Aslinda kurtulmak istedigin halde, o aciyi yasamak i?in direneceksin... Hayatinin geri kalanini onu d?s?nerek ge?irmek isteyeceksin....
--Aksini iddia edenlerden nefret edeceksin... Herkesi ona benzetip... Kimseyi onun yerine koyamayacaksin... Hi?bir sey oyalamayacak seni... Ila?lara siginacaksin...
--Birka? saat kafani bulandiran ama asla onu unutturmayan. Sadece bir m?ddet buzlu camin arkasindan seyrettiren... B?t?n sarkilar sizin i?in yazilmis gibi gelecek...
--Bogazin d?g?mlenecek, dinleyemeyeceksin... Uyumak zor, uyanmak kolay olacak... Sabahi iple ?ekeceksin... Bazen de "Hi? g?nes dogmasa" diyeceksin...
--Ne geceler rahatlatacak seni ne g?nd?zler... ?lmeyi isteyip, ?lemeyeceksin... Belki ?ivi ?iviyi s?ker diye can havliyle ?n?ne ?ikana sarilmak isteyeceksin Nafile...
--D?s?ncesi bile tahamm?l edilmez gelecek... R?yalar g?receksin, ger?ek olmasini istedigin... Her si?rayarak uyandiginda onun adini s?yledigini fark edeceksin...
--Telefonun ?almasini bekleyeceksin... Aramayacagini bile bile... Her ?aldiginda y?regin agzina gelecek... Aglamakli konusacaksin arayanlarla... Y?regin burkulacak...
--Canin yanacak... Bir daha sevmemeye yemin edeceksin... Hayata dair hi?bir sey yapmak gelmeyecek i?inden... Onun sesini bir kez daha duymak i?in yani tutusacaksin... --Defalarca aradigi g?nlerin kiymetini bilmedigin i?in nefretedeceksin... Yasadigin sehri terk etmek isteyeceksin... Onunla hi?bir aninin olmadigi bir yerlere gidip yerlesmek...

--Ama bir umut... Onunla bir g?n bir yerde karsilasma umudu... Bu umut seni gitmekten alikoyacak...

--Gel gitler i?inde yasayacaksin...

--Buna yasamak denirse...

--Razi misin b?t?n bunlara...? Hazir misin sonunda ?l?p ?l?p dirilmeye...?

[/SIZE]
Teşekürler pericim
Yüreğine sağlık arkadaşım...Güzel paylaşım
bence de çok güsell yaa...
eğer karşılık bulacaksam..
hepsine rasıyım ben yaaa...
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence de ?ok g?sell yaa...
e?er kar??l?k bulacaksam..
hepsine ras?y?m ben yaaa...

+111 t?krler
eltim ?okk g?sel ellerine sa?l?kBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
waLLa Peri Karde$im Yüreğine eLLerine SağLık qeRçekten ÇøøK qüseL.Tam'da Benim için yazıLmı$ sanKi aLLahim Sen saBİr Ver Bana...

[ HiÇ KiMse Y.O.K ~ yanLizLiq Ne ZørMu$ ArKada$ ]

Çekmi$ CiqaRayi Kafasi DumanLı asLında Harbi DelikanLi KoLunda 3 5 Foça Yarasi Oda Kahpé'nin Hatirasi.
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eltim ?okk g?sel ellerine sa?l?kBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

heheh saol eltimm Big Grin
aSiK_CoCuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waLLa Peri Karde$im Y?re?ine eLLerine Sa?L?k qeR?ekten ???K q?seL.Tam'da Benim i?in yaz?Lm?$ sanKi aLLahim Sen saB?r Ver Bana...

[ Hi? KiMse Y.O.K ~ yanLizLiq Ne Z?rMu$ ArKada$ ]

?ekmi$ CiqaRayi Kafasi DumanL? asL?nda Harbi DelikanLi KoLunda 3 5 Fo?a Yarasi Oda K..pe'nin Hatirasi.
bn t?kr ederim ...
bazen yanl?z kalmak da g?zeldir beah..
e?er hay?rl? olmad?k?a yanl?z kalmay? yeyle..
elbet seni bulacakt?r..
Eme?ine y?re?ine sa?l?k s?persinConfusedmiley32: