:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sewdiginiz Weya çıktığınıza Msn Şifrenizi verir miydiniz ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
genelde bir ?ogunluk ??kt?g?ndan msn ?ifresini ister siz olsan?z

??kt?g?n?za msn ?ifrenizi werir yada msn ?ifresini istermiydiniz _?
KesinlikLe Vermezdim..Gizlim Var Saklım Var Banane Kardeşim Vermiyorum Allah Allah :yikildim:
ama sevgilinden ne gizlin saklin olabilirki Big Grin
ama bende vermezdim gizlim saklim oldugu icin degil benden msnimi istemesi bana güvenmemesi anlamina geliyo bence...
istedigi an kiyameti koparirdimBig GrinBig GrinBig Grin konuda kapanirdiBig Grin
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama sevgilinden ne gizlin saklin olabilirki Big Grin
ama bende vermezdim gizlim saklim oldugu icin degil benden msnimi istemesi bana g?venmemesi anlamina geliyo bence...
istedigi an kiyameti koparirdimBig GrinBig GrinBig Grin konuda kapanirdiBig Grin

Hahh Bende Onu Diyorum ??te Ne G?zel Anlatm??s?n Benim anlatmak ?stediklerimi SmileSmileSmile
Ben hiç bi çıktığımdan MSN şifresi istemedim, isteyende olmadı... İstese belki veririm ama ben istemem. Çünkü bence güvensizliktir...

blue_belial

gomerım anında kafayı Big GrinBig GrinBig Grin
:yikildim: ben istemi?tim msn ?ifresini ama hi? kafa atanla kar??la?mad?m ??k?rBig Grin
ben msn sifremi verirdim eger sorarsa!!!! mesela benimki kendi msn sifresini bana verdigi istemedigime ragmen verdiWink
ben msn şifremi verirdim....
isterse verirdim o istemediği suretle bende ondan istemezdim
zaten seviyorum diyorsan güven vardır
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7