:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uyanma K???k Kiz!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
UYANMA K???K KIZ

Uyanma k???k k?z! Uyanma ve g?rme kahraman?n olamay???m?!

A?lamakl? bir uykunun koynundas?n. D??ten d??e d??erken n?betle?e bir ???l?k gibi irkiliyor bedenin. Bedenin titredik?e ad?m duyuluyor dudaklar?n?n aras?ndan. S?z?lan?r gibi, yank?lan?r gibi... Ad?m gibi eminim ki, d??lerinde bile kalabal?klar?n i?inde kaybolmu? ruhunu bulamayan iz bilmez bir kahraman? oynuyorum. Ad?m gibi eminim ki, d??lerinde bile seni korkular?ndan koruyamayacak kadar korkak bir kahraman? oynuyorum. Ad?m gibi eminim ki, d??lerinde bile kahraman?n olmay? beceremiyorum.

Uyanma k???k k?z uyanma ve g?rme!

Pi?man de?ilim ama ke?ke soran g?zlerine konu?mak yerine "susacak var" diye bakabilseydim. "Susacak var" diyebilseydim. Ge? bir itiraf her ?ey. Ge? gelen ger?ek incitti i?ini. ??in i?in a?lamalara ittim seni. Kendi ellerimle, kendi sesimle... Yersiz susu?lar?md? seni itaatsiz konu?malara bo?an. Zamans?z sessizli?imdi seni hayk?r??lara ?ahland?ran.

?imdi uyanma k???k k?z! Uyanma ve g?rme ?aresiz kahramanl???m?!

Ad?m d??m?yor dudaklar?ndan. Ad?m d?k?l?yor yalvaran sesinle kulaklar?ma. Oysa isyandas?n. Bir uyansan, meydan okuyacaks?n varl???ma. G?zya?lar?n s?z?l?yor sa?lar?na do?ru. Her bir damla da?l?yor beni. Bin par?aya ayr?lm?? bedenimin tek bir par?as? bile dokunam?yor sana. ?yle uza??nday?m ki... Ama biliyorum; beni b?y?t?yorsun d??lerinde.

Uyanma k???k k?z! Uyanma ve daha da b?y?t ?ocuklu?unu unutmu? ruhumu.

Yazm??t?m ya "ya?ad???n? kan?tlad???n i?in te?ekk?r ederim" diye, hi?bir ?eyle ?denmez bir varolu?tu g?l???n. Ka? te?ekk?r az gelir bilsen ya da ka? bak??. ?lm?? bir kalemi diriltti?ini bilmedin ve g?rmedin hi?. Gereksiz bir suskunlukla gizledim bendeki senin ger?e?ini. Kahraman?n de?ildim, kahraman?md?n benim. Bilemedik rollerimizi. Belki de bu y?zden hep ?a??rd?k repliklerimizi. Hep dil s?r?melerinde kaybettik asl?m?z?.

Uyanma k???k k?z! Uyanma ve g?rme yok olu?umu.

Beni eski bir yarayla aldatt???n g?n anlad?m asl?nda seni ne kadar da ?ok sevdi?imi. "Sevmeseydim gitmezdim" dedi?imde ne ?ok istedim seni sevmemeyi ve yan?nda daha ?ok kalmay?. Kahraman?na yenilen bir yazard?m ve gitmeseydim hi? yazamazd?m. Ve gitmeseydim hi? yazamazd?n!

Uyanma k???k k?z! Uyanma ve dinlensin kahraman?m?n k???k ve yorgun bedeni.
Seni ?yle seviyorum ki...

not: Kahraman Tazeo?lu'nun "susacak var" adl? son roman?ndan...
ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYOOOM Smile
yüreğine sağlık arkadaşım Smile çok güzel ifadeler...........
TŞKLER JNM . BEĞENMENE SEWİNDİM . FORDA YENİYİM . İNŞ. BEĞENİLİR. ÇOK GÜZELL BURASI. Smile
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?KLER JNM . BE?ENMENE SEW?ND?M . FORDA YEN?Y?M . ?N?. BE?EN?L?R. ?OK G?ZELL BURASI. Smile

be?enilir neden be?enilmesin arkada??m Smile evet g?zel bence de....
JNM ADIN NEDİR SENİN ÇOK THANK .
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:JNM ADIN NED?R SEN?N ?OK THANK .

bilge can?m senin ki ne Smile
JNM BEN AYNUR .
Çok güzel ifade edilmiş duygular...

Yüreğine sağlık... Keşke her yeni gelen senin gibi paylaşımcı olsa...

Aramıza Hoşgeldin...
BEĞENDİĞİNE ÇOK SEWİNDİM GÖBEK ATIYOOM GEL BERABER OLSUN WOOW . Smile HARBİ BURDA ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPICAZ. JNM ...
Sayfalar: 1 2