:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A?k Yeminim..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bug?n oldu?u gibi yar?n da, yar?ndan sonra da, Ondan sonraki g?nlerde de g?zlerimdeki yerinin de?i?meyece?ine...Seni bir ?m?r sevece?ime...Kelebeklerin renklerinin insan? b?y?lemesi gibi, yar?n?mda da hep sevginle ya?ayaca??ma... Her bak???nda okudu?un o g?zleri her zaman yan?mda g?rece?ine, en yak?n dostun, en yak?n s?rda??n, en yak?n arkada??n olaca??ma... S?k?nt?n?n s?k?nt?m; ?z?nt?n?n ?z?nt?m olaca??na...Her k?zg?n an?n? ?i?e?e d?n??t?rece?ime...Her ?zg?n an?nda tebess?m?n geri gelmesi i?in elimden geleni yapaca??ma...Asla ve asla seni so?uktan ve yanl?zl?ktan ???tmeyece?ime...Yan?nda olmad???m ve varl???ma ihtiyac?n oldu?u her anda bir r?zgar olup seni saraca??ma...G?z?m?n g?z?ne de?di?i her an; sana yeniden a??k olaca??ma...Ya?am boyu her sabah sana a??k olarak uyanaca??ma...Sen uyurken sana bak?p, sadece Sen ve Ben i?in dualar edece?ime...Hasta oldu?un zaman sana ?orba yapaca??ma...Seni asla ?zmeyece?ime... Seni k?zd?r?rsam, bunu bilmeden yapaca??mdan hemen ?z?r dileyece?ime...Beni tan?d???n g?n, benden g?rd???n neyse, ?mr?nce ayn? beni g?rece?ine...Sevgimin asla de?i?meyece?ine...Sevgimin asla azalmayaca??na...Bilakis her g?n b?y?yen bir sevgiye d?n?p seni mutluluk ormanlar?na ta??yaca??ma...''Senin her?eyin ?n?nde oldu?un'' ger?e?inin asla de?i?meyece?ine...Seni asla ihmal etmeyece?ime...Senin sadece 14 ?ubat`ta de?il, 365 tane Sevgililer G?n?`nde 365 tane ismin olaca??na...Sana yalan s?ylemeyece?ime...Ba?kalar?n?n yan?ndayken seni asla unutmayaca??ma...Elini usul usul, korka korka tuttu?um o ilk g?ndeki ayn? heyecan? hep ya?ayaca??ma...Bir ?m?r senin elini b?rakmayaca??ma...Bir ?m?r Can`?m olarak kalaca??na...T?m balonlar? senin i?in g?ky?z?ne salaca??ma... T?m ?i?eklerde seni g?rece?ime...Okyanuslarda seni dalga yapaca??ma...Y?ld?zlara kement ataca??ma...G?kku?a??na sal?ncak kurup 7 renge senin rengini kar??t?raca??ma...Her sat?rda seni yazaca??ma...Seni ?izece?ime ve sana seslenece?ime...Hi? bir ?eyin, hi?birzaman senin ?n?ne ge?emeyece?ine...Her g?n?n bir ?ncekinden daha g?zel olaca??na...Her an?n unutulmazl?k zincirine bir yenisini ekleyece?ime... Sana her zaman B?TANEM,HAYATIM,CANIM, A?KIM,HER?EY?M diyece?ime...
Seni son
suzluk kadar ?ok sevece?ime...
Sen
i, ''SEN'' oldu?un i?in sevece?ime...
Seni bi ?m?r sevece?ime..Seni ''Bir ?m?rden de ?te'' sevece?ime...
Hep ''Seni Seviyorum'' diyece?ime...
BEN S?Z VER?YORUM A?KIM SENDE S?Z VER?R M?S?N???...
emegine saglik dostumWink

Paylasimin icin tesekkür ederim
ben bu yemini yüs ker bin kere ettim..
etmişlerdi dee..
ama tutan olmadı..
ben hariçç..
BU YEMİNLERE İNANMIYORUUMMM!!!