:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ...Dostum,Namazl???m,Seccadem...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SECCADEM

Seccadem...

Sevdal? g?nl?n?,tertemiz endam?nca a?arken ve tevazu kanatlar?n? sererken sere serpe,beni de bas ba?r?na ba?r?na,beraber kurban olal?m sevgilinin u?runa...

Yaradan’la bulu?ma anlar?mda,buseler konduruyorsun anl?ma.?airin dedi?i gibi;”?p beni anl?mdan,?p beni seccadem...” Dudaklar?n dokunsun kalbime,ellerim de?sin avu?lar?na,benim vefal? yarim seccadem...

G?z p?narlar?m sana a?ina;g?zlerim sana tutsak,g?nl?m Hak kat?nda,birka? damla g?zya??m d??erken avu?lar?na,rengarenk desenlerinin aras?nda kayboluyor ?slak duygular?m,s?r?ls?klam hicran?m...

Can?m seccadem...

Bura??ms?n,mirac?m?n her vaktinde,anne kuca?? gibi sararken yumu?ac?k tebess?m?n b?t?n azalar?m?,seninle Hakka var???n,Hakk?n huzuruna duru?un,dupduru rahmetin ve huzurun yo?unlu?unu ya?arken,senin ?efkatli kuca??na ve kollar?na,h?z?nlerimi ve kayg?lar?m? b?rak?yorum.Seninle beraber olmak ne g?zel,ne ulvi,seninle dostla bulu?ma ve kaybolma anlar?m?z...

Kucakla beni seccadem! Sarmala beni!.. Al g?t?r nisbet kokulu ve g?l rengi yar?nlara!..

?telerden bir pencere a? seccadem!... ?f?r buhurunu,t?ts?ler g?nder can?ma.

O rengarenk desenlerini anl?ma i?lerken,g?n?l gergefime doku ipliklerini,dokundur ruhuma yumu?ac?k tenini.

Seccadem;sen sad?k bir dostsun biliyorum,seni ve sende namaz k?lmay? ?ok seviyorum.

Bana ?ahadetlik eder misin mah?erde?... Bazen ?ylece kalakald???m,rabbimle ba? ba?a secde anlar?mda,g?nahlar?m i?in af dilerken,ne olur ?ahidim olur musun o zor g?nde...

Beni yaln?z b?rakma,bu k?hne zamanlarda! ?ok muzdaribim,yaral?y?m... ?a??r her dem yan?na!... dostum,namazl???m,seccadem...
Emegine saglik arkadasimWink
Allah herkese ibadetlerini tamamiyla yapmayi nasip etsin...
sagolasin arkadasim...
ellerine sağlık canım tşklr.....
█▒♥█♥▒▒╬▒▒█▒▒▒█ALLAH RAZI OLSUN ▒▒▒▒♥█♥▒▒▒╬▒▒█