:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Doyas?ya A?lamak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hani derler ya "erkekler a?lamaz diye" kim bu laf? ortaya atm?? bilmiyorum ama ya o ki?i hi? sevmedi yada kalbsizin biriydi. Erkekler a?lar hemde ?ocuk gibi a?lar...

Belli etmeyiz belki duygular?m?z?, sevgimizi ortaya koyamay?z hemen, hep gizli ya?ar?z hislerimizi. A?larkende g?lerkende yanl?? anla??lmakt?r as?l korkumuz. Ama bir g?n ?yle bir ??kar ki kar??m?za, ilk ba?larda ondanda korkar?z ?ekiniriz "ya beni anlamazsa, ya benim hissetiklerim hataysa" diye, ama anlar?z zamanla i?te o hayat?m?z boyunca kar??m?za ??kacak en b?y?k ?ans o dur, ya korkmaya devam edip ?mr?n?n sonuna kadar ?ekece?in bir ac?yla ya?amay? se?eceksin yada her?eyi g?ze al?p hayat?n?n sonuna kadar kendini ve onu mutlu etmeye deneyeceksin. Hangisini se?erdiniz ?

Ben se?imimi yapt?m, ve onun kar??s?nda a?lamaya bile utanm?yorum art?k, ?ocuk gibi burnumu ?ekerek a?lamaktan, g?z ya?lar?m? elimle silmekten utanmad?m. Tek ?eyden utand?m onu ?zmekten...

?imdi anlad?m asl?nda her?eyi, hani her insan i?in bir melek verilmi? derler ya, i?te ben mele?imi buldum, hayatta bekledi?im ar?d???m, her?eyimi ?m?r?m?n sonuna kadar vermek istedi?im mele?imi ve dizlerinde doyas?ya a?lamak istedi?im, erkekler a?lamaz diyenlere inat h??k?r?klar atarak a?lamak ve hep yan?nda olmak istedi?im mele?imi buldum...

?u an i?in korktu?um sadece birtek ?ey var onu ?zmek, ?z?ld???n? g?rmek, o zaman i?imden bir?eyler daha eksiliyor, kalbimden pir par?ay? kopar?yorlar, sen onu ?zd?n cezan? ?ekeceksin der gibi kalbime bir b??ak sokuluyor ve bir par?am? al?p g?t?r?yor sanki, ama o beni affetti?i zaman eksilen b?t?n par?alar? onun sevgisi dolduruyor ve kalbim herge?en g?n onun a?k?yla doluyor sadece o oluyor kalbimde, her?ey siliniyor de?erini anlam?n? yitiriyor.

Ve senden istedi?im tek ?ey var birtanem, ben ?lene kadar kalbimin seninle atmas?na izin ver, izin ver ki ?u k???k kalbim senin sevginle ?al??s?n ve sadece senin i?in he birde olurda hayalini kurdu?umuz ?ey olursa onun i?in ?arps?n
.