:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sensiz OLMAZ !!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[SIZE=5][b][b]adsz0us.png[/b][/b][/SIZE]
Sensiz olmaz ??nk?, sensizlik ?l?m gibi bir ?ey. Beni bu hayatta varl???n tutuyor. Nefes almam?, her g?ne umutla uyanmam? ve her gece huzurla uykuya dalmam? sadece senin varl???n sa?l?yor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar g?nah bana...

Sensiz olmaz ??nk?, bu d?nyada iyili?e dair ne varsa seninle ??rendim ben. T?m yalanlardan, t?m ihanetlerden seninle ar?nd?m, yeniden do?dum. Senden ?nce bildi?im her ?eyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin...

Sensiz olmaz çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana...

Sensiz olmaz çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önce bildiğim her şeyi sildim, yok ettim. Gidersen, sen de beni yok edersin...

Tesekkürler gülüm paylasimin icin...
BEN TE?EKK?R EDER?M S?ZEDE......
Teşekürler rosecim...
ONSUZ olmaz....Smile
Delidir divanedir ama ONSUZ olmuyor...Smileolamıyorum işte napiim...Smile

Yüreğine sağlık arkadaşım beklediğin de gelsin biran evell.
Gidersen, sen de beni yok edersin...

süperr olmuşş yaa.
beni anlatan bi yasıı..
paylaşım için tşkkrlrr...
söze ne hacet süpersin bunu daha önce bıldıgım sey ama cok güzel bi yazı tşklr gül.....
söze ne hacet süpersin bunu daha önce bıldıgım sey ama cok güzel bi yazı tşklr gül.....
Oooo TeŞekkÜrler Ablacik GÜzelmİŞ...
hepinize teşekkür ederim.......
Sayfalar: 1 2