:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: G?tme Neolur.. Yet?m Kalmasin Y?re??m..!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sendecekiyormusunbenimsh2.jpg
Gitme, koca ?ehirde yapayaln?zl?k kalmak istemiyorum. Gidersen, sensizli?in i?inde hangi duvar avutabilir beni ? B?rakma beni karanl?klara. Al??k?n de?ilim sabahlar? sensiz uyanmaya. Gitme umudum. U?urumlardan esen r?zgarlarda tek ba??ma b?rakma beni. Ac?ya kanatt???m umutlar?m? toprakta ezip gitme. D?? yorgunu gecelerde her sokakta seni aramak ac?t?r y?re?imi.Her k??ede sensizli?e a??tlar yakmak sonum olur ?mr?m?n. Dur gitme. ??imdeki ?ocu?un a?layacak hali kalmad?. Gidersen, uykulara dal?p unutaca??m m? san?yorsun o g?zlerini ? Sorar?m sana ; kolay m? tahta be?iklerde hasretini uyutmak ?

Y?llarca cebimde biriktirdi?im g?zya?lar?m? sende kurutmu?ken gitme. Simsiyah bulutlar ??reklenmesin ?zerime. Bahar?n koynunda uyan?rken g?zlerimi karanl?klara kapatmayay?m. Gitme ince s?z?m. Uzak da?lar?na y?re?imi s?r?p sana ko?mak isterdim ama s?rt?m kanl? ve y?re?im yaral?. Bu?ulu camlarda b?rakt???m d?? mavisi umutlar?m? yetim b?rakma. S?rg?n misali yaln?zl???nda so?uk prangalar? s?rda? bilmek istemiyorum. Yitik bir y?re?in baharlar?nda a?m?? dikenleri serme ellerime..Batarsa kanar, kanarsa ya?ayamaz y?re?im. Gitme. Ard?ndan bakakalmas?n g?zlerim tozlu yollara. ?syanlara b?r?nmesin g?len y?z?m. Ne olur gitme al?nyaz?m.

Ac?lar?m? t?t?nle sar?p bir sigara duman?nda ?ekerken i?ime, gitme. Dayanamaz bu can gidi?ine. R?ht?mlara her gece g?zya??m? bo?altt?rma beni. Ezik y?re?imi karlar?n ?zerine serme. Sana ko?an ayaklar?mda h?zn?n kirli denizlerine sokma beni. Mavilerin aras?nda kaybolur giderim. Umutlar?m? al?p gitme g?l y?reklim...

Hangi denize s??d?rabilirim ki sensizli?in ac?lar?n? .Hangi ila? dindirir sensizli?in sanc?lar?n?. Bu dert i?imde kabuk ba?lar..Solmak istemiyorum k?r?k aynalar?n suretinde.Hazanlar girer gelinciklerin g?l?msedi?i bah?elere. G???mden t?m g??men ku?lar kanatlan?r ucsuz bucaks?z diyarlara. Dur gitme. Yal?nayak sahillerde gezinmeyeyim. Ellerim dikenlerde avunmas?n. Gidi?inle y?re?imi yaralarda b?rakma ne olur...

?iirlerim kederimle, y?re?im gidi?inle a?lamas?n. G?len g?zlerime hicranlar inmesin. Bereketin ?slatt??? topra??ma siyah bulutlar ??reklenmesin. U?urumlar b?y?mesin duvarlarda. Pencerelerde kalmas?n ?slak g?zlerim. Yorgun d??mesin ayaklar?m. Gitme iki g?z?m. B?rakma beni tek ba??ma firkatinde.D?? fakiri olarak gezinmek istemiyorum ?ehrin ?l?m kokan sessizli?inde.Ne olur gitme sevdi?im...

Uyand?rma beni ayr?l?klar?nla. Gitme diyen dudaklar?m senden sonra kanamas?n. ???mesin senin sevginle g?l?mseyen g?n?l bah?em. Ac?lar?m? unutmu?ken sanc?n?n kavruldu?u ate?lerde ?s?tma beni. Benek benek a?an ?i?eklerim mevsimsiz solmas?n.Sa?lar?na d??en y?ld?zlar g??s?me ayr?l???n?n han?erini sokmas?n.Gitme can?mdaki son can...

Senin g?zlerinden, senin y?re?inden ba?ka bir s???na??m yok sevdi?im..
G?TME NEOLUR.. YET?M KALMASIN Y?RE??M..!!
çok güsel olmuş ellerine sağlık teşekkürler paylaşım için....