:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Par?alansa da Y?z?m Yaln?zl?ktan,Ad?n Gitmiyor Akl?mdan.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
z4mkartalep1.gifBombo? bir yaln?zl???n i?ine d??t?m. 50. kattan d??en biri gibiydim, her kat? ge?ti?imde “buraya kadar sorun yok” diyordum. Anlad?m ki, nas?l d??t???n de?il, yere nas?l ?arpt???n ?nemliymi?. Ben i?te b?yle bombo? bir yaln?zl???n i?ine y?z?m par?alanarak d??t?m. Nereden geldim, nas?l atlad?m anlamad?m. Kafam? kald?r?p bakt???mda ?st?me gelen ba?ka yaln?zl?klar g?rd?m. Birinden ka?sam di?erine yakaland?m.

Ben bu yaln?zl???n i?inde anlad?m ki, bazen eksile eksile b?y?yormu? insan, her insan azald???nda hayat?mdan, ben biraz daha b?y?d?m. B?y?d?k?e yaln?zl???m artt?, yaln?zl???m artt?k?a b?y?d?m. Bir isim kald? akl?mda ilk gen?li?imden, ?ocuklu?umdan. Hani bilgisayarlar?n ekran korumas?na bir isim yazars?n da d?n?p durur ya, ismin ?yle yaz?lm?? beynime, d?n?p duruyor her yerde. Par?alansa da y?z?m yaln?zl?ktan, ad?n gitmiyor akl?mdan…