:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bu bir S?TEMD?R
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
EVET bu bir sitemdir.sabahlara kadar a?lamak ama her sabahta seni g?rmek umuduyla uyanmak.inan ben senden cok sey istemdim.sana butun kalbimi ya?ama sevincimi her?eyimi verdim.sense ne yapt?n bana ci?eri bes para etmez bir serefsize sat?m gittin ve kendini kulland?rd?n ona.deydimi ulan deydimi.Bu sehrin bir ucunda gecenin bir yar?s?nda kalmad?km? seninle bir ewin bir odas?nda ?eytanm? girdi kan?na a??ld?n sa??ld?n giyin dedim ?st?n? akl?n?m? ka??rd?n bedenim de?ildiki benim senden istedi?im seni mutlu etmekti sadece tek dile?im bazen d?s?n?yorumda seni bu halinle r?yamda g?rsem inanmazs?m isteseydim seninle neler neler yasard?m yar ben seni koynuma almad?mda su?mu ettim sana k?yamad?m g?l?m sen kendini kirlettin benim gebimdi bu a?k denizinde batan ama benim anl?m ac?k senn kendinden uatnnn UTAN
nurii biraz saçmaladın galibaaaa
yer bulma sorunun var herhal deeeeeeeee
Confusedmiley29:
hayırdır kım kıme asık bur da yaww
amanın neler oluyor yaaa
waw sözlere bak abisi büyük bi dertten kurtulmuşsun boşver salla gitsin ölelerinden adam olmazSad
[COLOR="Magenta"] ya yer ?nemli mi allh?n?z? severseniz? arkada? i?ini bo?alt?yo ?u yapt???n?za bak?n!!!! HAYRET B??EEE

karde??? takma diyece?im ama.... kelimeler kifayetsiz kal?yooo

ALLAH YRD. olsun in?.Sad
[/COLOR]
Aynen aLLah Yardımcı oLsun qaRde$im.
güzel bir isyan ve helal olsun

ama aklıma bir deyim geldi..

deyimde olmuya bilir..

YEMİYENİN MALINI YERLERBig Grin

valla kardeşim.. sen belki bir insanlık yaptın ama KAŞIYANI KAŞIMAK FARZDIR!..

sevgiler Smile))
işini gördüysen arkadaşım ağlamak boşuna çek sifonu bitir işi allah allah
Sayfalar: 1 2