:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: seni uzaktan sevmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
neden b?yle oldu bilmiyorum bir anda kar??ma ??kt?n hep yan?mdayd?n ve bana destek oluyodun ve bu durum beni ?ok mutlu ediyordu.takii beni sevdi?ini bana s?yleyene kadar.?imdi bende seni seni seviyorum ama ?ok uza??mda oldu?unu biliyorum.bile bile ate?te yanmakt? seni sevmek.b?t?n ?ark?larda sen vard?n.yolda y?r?rken sanki hep yan?mdayd?n.en zor zaman?mda yan?mdayd?n.b?t?n slow ?ark?larda sen vars?n.gecenin karanl???nda ben seni d???n?yorum.bunlar? benim a?z?mda asla duyamayacaks?n.s?ylemeye cesaretim yok.seni uzaktan sevmek bile bana mutluluk veriyoConfusedmiley13:
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen
güzel olmus.amaa madem bu kadar cok sewion git kapısına söle.seni severse gelir gelmesse zaten hiç sewmemistir
seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli.alıştım yokluğuna gel desen gelemem ki....sensiz saadet nedir tatmadım bilemem ki.........

paylaşımın için sağolasın ...

[SIZE=3]gercekten g?zel bir yazi olmus y?regine saglik arkadasim...

[/SIZE]
Allah ınsallah bu askın hayırlı bır sonunu getırır... Sevmek cok zor zaten uzakdaken sevmek bam baskadır. Herseyın hayırlısını bekle. Hıc bır zaman olumsuz bakma sabır oldugu heryerde guzel bırsey olur. Dua larım senınle =)
çok güzel olmuş bende eskiden senin gibi düşünüyodum ama şimdi söylüyorum artık bence en iisi sölemek insana bi rahatlık gelio
ben senin yerinde olsam söylerdim....
bu arada canım çok güzel olmuş tşklr....