:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Topla G?zya?lar?n? Kald?r?mlardan
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ellerin mi titredi, y?re?in mi. Umutlar?m? vurmaya ?al??t???n silah?n kabzas? sevgiden mi yoksa. Beni yine ?ld?remedin, kalamad?n pi?manl?k-lar?nla, yine d?nd?n bana sevdice?im. Hasrettin ellerine de?di?imde tutu?maya, muhta?t?n sevda-ma, sana dair her c?mlenin sonuna uluorta ?pmelerinle nokta koymaya. Yine d?nd?n bana. D?nmedi y?re?im ihanetin k?rm?z?s?na, yaln?zl?k ilme?ini ge?iremedim boynuma, kabullenemedim asla bir ba??nal???m?. Sarka?l? saatimin tik-taklar?yla birlikte ge?ip gidiverdi h?z?nlerim vuslat? and?k?a. Saks?s?n? yitirmi? bir sardunya olmad?m asla. Gitmelerin d?nmelerin eksiltmedi sevdam?, al??t?r?vermi?im y?rek?i?imi ister istemez. D??lerimi, hayallerimi budayamad? o g?l makas? uzak kal??lar?n, aray??lar?n…A?lama ne olur kald?r ba??n?. Mahalleye y?ld?zs?z ??k?veren geceler utanmad? kendinden, yaln?zl???m? g?t?remedi?inden. Sende utanma kendinden tabular?m?z olmad? ki asla. Emindim, i?te yine bana d?nd?n sevdice?im. Yorgun teknelere tak?l?p kalm??ken… ?zde?le?tiriyorken kendimi, azg?n dalgalarla seni. D?nd?n iste alabildi?ine muhta?, utanga?, bir o kadar ?aresiz, ?slak. O sarma??k sarmalar?n?n sahibi sen de?ilmi?sin gibi, Kollar?na d???nce, dudaklar?ma yap???nca kurtulamayan ben de?ilmi?im gibi d?nd?n iste olsa da bir yabanc? gibi…

“Simdi topla g?zya?lar?n? kald?r?mlar?ndan,
Gitmeliyiz ?sl?k ?alarak yaln?zl???mdan.
Tutunacaksa kirpiklerine birka? damla
Dilerim olsun mutluluktan.”
Teşekürler Erci...
Gözyaşları topla diyorsun...
Peki nerde saklayacak onları?
Yeni bir deniz mı yaratsın...
canım çok hoş, çok beğendim tşklr...