:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: K_e_l_e_b_e_k Ve J A Ck A L
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
ARKDA?LARIM ??TE TEKRAR DAN ARANIZDAYIM AMA BU SEFER CANIM LA BERABER GELD?M...BEN CANIMA ?OK DE?ER VER?YORUM VE ABLAM VE KUZEN?M YARGICA SESLEN?YORUM ...ABLA ; BEN B?TANEM? BA?RIMA BASTIM SENDE TANIDIKCA A?KIMI DE??L BA?RINA BASMAK BA?RIN KELEBEK OLACAK...YARGI? KUZ?;BEN?M B?TANEM BEN?M ???N O KADAR ?OK DE?ERL?K? HER??EY?M O BEN?M ATTI?IM ADIM DUYDU?UM H?S...

KELEBE??M BEN?M ..
Kelebek

u?u?up dursan da pastel renklerde
h?z?n makam?ndas?n aynanda
``Dante gibi ortas?nda`` de?il
b??ak s?rt?ndas?n ?mr?n

sabi s?byan toyunda
deli bal zerresidir damlayan koynuna
ki
?l? su ??rp?nt?s?nda
pepe a?klar yan?lsamas?d?r
elde kalan

ya?am?n yanl?? ucudur
maviyi bilmeden aramak maviyi
??nk?
bir bohem aryad?r bahar

sus
ufka bak
g?ne?in sanal g?lgesi
bir g?d?m ot

m?rekkep r?ha aciz

s?z bitti
susku konu?uyor
ay?n riyas?z y?z? ?zlemde
?imdi u?ma zaman?
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: F & EConfusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
yazın için teşekkür ederim
Yüreğinizdeki Sevgi Hiç AzaLmasın MutLu oLmanız DiLeğiyLE arkadaşLAr Smile
Allah mesud etsin bir ömür boyu...
ben hep senin olduğun yerdeyim ve herzaman da en yakınında olacağım
teşekkür ederim
Aranızdaki Sevgi hiç Bitmesin Her Zaman mutLu oLun ve Birbirinize güvenin Bu bize en büyük Teşekkürdür .. Bir Ömür Boyu Sevig doLu günLEr sizinLE oLsun Smile
Carİzmatİc TeŞekkÜr Ederİz Sana İyİ Dİleklerİn İÇİn
K?MLER GELM?? ?YLE K?MLER HO?GELM??S?N?Z ..SmileSmileKARDE??M GELM?? YEN?DEN ?Y? BAR? ....SmileSmile DUYDUK SES?N? KARDE??M ALLAH MUTLU ETS?N BAKALIM ....
SaĞol Ablacik Bak AŞkimda Burada Canimin İÇİ Burada YÜreĞİm Burada İİ Dİleklerİn İÇİn SaĞol Ablacim
Sayfalar: 1 2 3